PARSENN

zážitkový marketing

stavte s nami na zážitok.

Žiadna forma marketingu nevyvolá také silné emócie ako skúsenosť na vlastnej koži. Pomôžeme vám vytvoriť atmosféru, ktorú si ľudia budú môcť spolu užiť, zdieľať a navždy si zapamätať.

Live events,
Experiential campaigns

Pozývame vás na zážitok vytvorený vašou vlastnou značkou.

Zažiarte na festivaloch, veľtrhoch, alebo športových či kultúrnych podujatiach. Postaráme sa o to, aby vaša značka zarezonovala nielen počas eventu, ale aby sa o vás hovorilo ešte dlho po ňom. Návštevníci sa o zážitky s vašou značkou podelia s priateľmi na káve aj cez sociálne siete.

Vedeli ste, že aj tradičná výročná konferencia o výsledkoch firmy sa vie premeniť na nezabudnuteľnú šou? Pripravíme pre vás event, kde sa o tom presvedčíte spoločne s vašimi obchodnými partnermi a klientmi.

Sales Promotion,
Brand Activation

Umožníme ľuďom vašu značku zažiť.

Nechajte svojich budúcich zákazníkov objaviť to, čo by si inde prečítali na letáku. Ponúknite im namiesto reklamných fráz skutočný zážitok ako dôkaz. Vaša značka ich osloví v momente, keď sú pripravení zažiť niečo výnimočné.

Pripravíme pre vás stratégiu podpory predaja a navrhneme aktivity, ktorými odovzdáte spotrebiteľovi oveľa viac ako iba „výhodný nákup – dva za cenu jedného“. Doručíme im odkaz o hodnote, ktorú mu vaša značka ponúka.

Pomôžeme vám zvýšiť predaj vašich produktov či služieb tým najlepším spôsobom – pomocou zážitkov.