PARSENN

naše
práce

Expedícia CERVA 2020

Klient: CERVA

CERVA je popredný výrobca a predajca pracovného oblečenia o ochranných pomôcok. Zážitok ako poďakovanie je pre ich spoločnosť už tradičnou formou budovania vzťahov so svojimi top zákazníkmi a pastrnermi - a tentokrát to bol aj poriadny adrenalín.Naša výzva

Po spoločných predolšých ročníkoch, pri ktorých sme preskúmali chorvátske pobrežie, navštívili partnerskú fabriku v Taliansku, fandili na zápase Bayernu Mníchov, alebo sa prešlo v okolí černobylskej elektrárne, bolo zadanie jasné: Expedícia bude pokračovať, tentokrát v zimnom období.

Klient preferuje:

  • dobrú lyžovaťku, netradičný wellness, pohodovú rodinnú atmosféru
  • neručené súkromie a komfort pre 30-40 účastníkov, ideálne tradičnú horskú chalupu v štýle "S tebou mě baví svět"
  • žiadne hotelové raňajky, budeme si variť sami!Riešenie

Tak odbre, chlapci. Keďže dobre vieme, ako takéto chatovačky zvyčajne vyzerajú, my Vám radšej pribalíme aj osobného profesionálneho kuchára.

Vybrali sme sa do čarovného mesteška Bad Gastein. Vychýrený rakúsky lyžiarsky a kúpeľný raj, známy svojou bohatou históriou, ale najmä termálnymi kúpeľmi, ktoré svojho času navštevolvali Franz Joseph alebo Princ Bismarck.

Doprava privátnym autobom bola jasná voľba a osobný lyžiarsky sprievodca k tomu ako bosnus, keďže tajomstvo dokonalého lyžovania v Gasteine je diverzita takmer 200 km svahov. 

Ubytovanie v typickej rakúskej Hütte s vlastným kuchynským zázemím bola celkom výzva (väčšina ubytovaní sú tradičné penzióny alebo hotely). Ale, náš zákazník, náš pán - a tak sme sa onedlho ocitli v dokonalej chalúpke, ktorá splnila všetky požiadavky: súkromie, rodinnú atmosféru, komfort, priestor pre privátnu nerušenú zábavu a najmä - raňajky na želanie od nášho majstra šéfkuchára.

Welcome drink pri príchode ako "pozoronosť podniku" v podobe 6 sudov piva (nenápadne prebezených v podvozku autobusu z Bratislavy), k tomu tradičné skvelé slovenské destiláty, cez 200 ks vajec a zážitkové lyžiarske dobrodružstvo sa môže začať.

Tento zážitok bol od začiatku výnimočný a záver bol umocnený nečakaným adrenalínovým návratom, ktorý sme len tak-tak stihli - dorazili sme doslova chvíľu pred prvým pandemickým lockdownom v marci 2020.

5
Slnečných neručených dní
285 l
Piva
1
Osobný kuchár
800 km
Na lyžiach
Svet kulinárskych zážitkov

Svet kulinárskych zážitkov

Zákazníkom sme vytvorili príležitosť zažiť prínos kuchýň Oresi na vlastnej koži. Po pracovnej dobe. Mimo otváracích hodín.

Viac
Migrácia značky GOLDEN GATE

Migrácia značky GOLDEN GATE

Promo bolo nevyhnutné naplánovať a postaviť v čase rozbiehajucej sa druhej vlny COVID-19 a plošného testovania.

Viac
Festivalové leto Stock

Festivalové leto Stock

Ako sa zabaviť, a popritom zvýšiť predaj a povedomie o značke? Zahájili sme nezabudnuteľnú tour...

Viac