PARSENN

naše
práce

Migrácia značky GOLDEN GATE

Klient: Golden Gate / Davidoff

Značka Golden Gate patrila medzi najpredávanajšie lokálne značky cigariet na Slovensku. Začiatkom roka 2020 prechádza pod rodinu značiek Davidoff.

Davidoff je medzi spotrebiteľmi dobre vnímaná, značka Golden Gate však mala svojich verných zákazníkov, ktorí ju považovali za "tú svoju".

Davidoff: Medzinárdná značka, nositeľ inovácií a najmodernejších technológií


Naša výzva

  • jedinečným spôsobom zaujať a vysvetliť spotrebiteľom prechod GG pod Davidoff
  • presunúť spotrebiteľov Golden Gade do "rodiny" Davidoff
  • bezpečná organizácia v súlades opatreniami COVID-19

Riešenie

Promo bolo nevhnutée naplánovať a postaviť v šase rozbiehajúcej sa druhej vlny COVID-19 a plošného testovania. Jednou z najväčších výziev preto bolo vytvoriť fexibilný mechanizmus, s ohľadom na bezpečnosť nielen kupjúcih, ale aj samotných promotériek. Do oblečenia boli zakomponované špeciálne ochranné pomôcky a veľký dôraz sme kládli na zýšenú hygienu, dezinfekciu a sledovanie zdravotného stavu všetkých zamestnancov.

Tradičný formát sales promo typu "kúpiš-dostaneš" sa ukázal ako najlepšia voľba. Spôsob oslovenia zákazníkov aj celkový imidž promotériek sa niesol v novom modernom šate značky Davidoff Evolved.

Promotérky sme obuli do tenisiek na mieru od šikovných slovenských dizajnérov. Vytvorili sme tým jedinečný imidžový prvok, ktorý vystihoval nový pohľad na značku a zároveň existujúcim zákazníkom Golden Gate dokonale reprezentoval hlavnú message  - "Značka Davidoff je medzinárodná, mladá a moderná, a pritom stále "tá naša, slovenská".

Myšlienku sme podporili aj ďalšími darčekmi, ktoré sme starostlivo vybrali tak, aby potešili verného fajčiara Golden Gate.

75 tis.
Predaných produktov
14 tis. +
Oslovených zákazníkov
70 tis. +
Najazdených KM
200
Prevádzok po celom Slovensku
Svet kulinárskych zážitkov

Svet kulinárskych zážitkov

Zákazníkom sme vytvorili príležitosť zažiť prínos kuchýň Oresi na vlastnej koži. Po pracovnej dobe. Mimo otváracích hodín.

Viac
Expedícia CERVA 2020

Expedícia CERVA 2020

Vybrali sme sa do čarovného mestečka Bad Gastein. Vychýrený rakúsky lyžiarsky a kúpeľný raj...

Viac
Festivalové leto Stock

Festivalové leto Stock

Ako sa zabaviť, a popritom zvýšiť predaj a povedomie o značke? Zahájili sme nezabudnuteľnú tour...

Viac
Dobrodružná otváračka DPD

Dobrodružná otváračka DPD

Otváranie nového logistického centra spoločnosti DPD sa nevyhlo poriadnej zmene počasia a prinieslo nové výzvy. Výsledok? Event, na ktorý sa nezabúda.

Viac